کانسیلر و کاربردهای آن

کانسیلر و کاربردهای آن

یه سوالی که زیاد مطرح میشه اینه که اول کانسیلر رو بزنم بعد کرم پودر رو؟ یا برعکس؟

به نظر می رسه خیلی جواب قاطعی برای این سوال وجود نداره و هر دو روش در برخی از منابع تایید می شه. ولی پیشنهاد ما اینه که اول کرم پودر رو استفاده کنید و بعد کانسیلر رو روی اون بزنید چون با این روش تیرگی یا جوش ابتدا تا حدی پوشیده شده و مقدار کمتری کانسیلر برای پوشاندن کامل اون نیازه.

   

اما چند پیشنهادی که برای استفاده از کانسیلر وجود داره:

- مقدار خیلی کمی از کانسیلر رو روی جوش قرار بدید و با انگشت پخش کنید و بهش فرصت بدید تا خشک بشه. بعد اگر نیاز بود یک مقدار کم دیگه روی اون بگذارید. اگر بعد از یکی دو لایه کانسیلر مقداری پودر تثبیت کننده، هم استفاده کنید نتیجه بهتری خواهید گرفت.

- بهتره که برای زیر چشمها از کانسیلر با طیف رنگی هلویی استفاده کنید که پوشاننده بهتری برای هاله تیره زیر چشمهاست. و برای پوشش دادن جوشها از کانسیلر با طیف  طیف رنگی زرد و یا سبز استفاده کنید که خنثی کننده رنگ قرمز جوشها خواهد بود و بعد با لایه ای از کانسیلر به رنگ پوستتون روی اون رو بپوشونید. کیتهای کانسیلر می تونن همه نیاز شما از کانسیلر رو برطرف کنند.

- از کانسیلر نه تنها می تونید برای پوشاندن عیوب صورت استفاده کنید، بلکه می تونید با روشهایی برای زیباتر و طبیعی تر شدن آرایش هم از اون استفاده کنید.

برای مثال می تونید از کانسیلر برای صافتر و تمیزتر شدن خط چشم استفاده کنید:

استفاده از کانسیلر در سه قسمتی که در تصویر نشون داده شده باعث می شه چشمهاتون و در نتیجه صورتتون شادابتر به نظر بیاد.

اگر دور لبتون رو با قلم موی ظریفی مقدار کمی کانسیلر بزنید و سپس با انگشت پخشش کنید باعث میشه لبهاتون برجسته تر دیده بشه.

اگر روی پلکتون مقدار کمی کانسیلر بزنید و بعد روی اون سایه بزنید، دوام سایه بیشتر میشه و نمی ریزه.

  

نوشته شده در 1400-05-23 مراقبت پوست 0 65

نظر خود را به اشتراک بگذاریدپاسخ دهید

شما باید وارد شوید تا بتوانید نظر دهید.

محصولات بازدیدشده

محصولی وجود ندارد

منو