اطلاع از آخرین تخفیفها در کانال تلگرام فیلارمو

روش‌های ارسال سفارشات در فیلارمو

یکی از مهم‌ترین سیاست‌های فیلارمو در ایجاد رضایت‌مندی هرچه بیشتر مشتریان خود، تحویل سفارشات مشتریان به بهترین، مطمئن‌ترین و کم‌هزینه‌ترین روش ممکن و در اسرع زمان است. 

سفارش‌هایی که در هر روز تا ساعت 20:00 ثبت شده باشند، در روز بعد در اختیار واحد ارسال فیلارمو قرار می‌گیرند.

فیلارمو سفارش‌های با مبلغ بالاتر از 200 هزار تومان را به هر نقطه از کشور، با هر روش مطلوب انتخاب شده توسط مشتری (پست پیشتاز، پیک موتوری) به صورت رایگان ارسال می‌کند.

جهت تسهیل در دریافت، فیلارمو امکان انتخاب روش‌های متعددی برای ارسال در اختیار مشتریان خود قرار می‌دهد. 

1- پست پیشتاز فیلارمو

کم‌هزینه‌ترین روش‌ دریافت سفارش از فیلارمو، استفاده از روش پست پیشتاز است. جهت رفاه حال مشتریان گرامی، فیلارمو کمترین هزینه ارسال از طریق پست پیشتاز به هر نقطه در ایران (شامل تهران) را برای کلیه مشتریانی که پست پیشتاز را انتخاب کنند، درنظر گرفته است. این هزینه در حال حاضر مبلغ 8000 تومان است که برای سفارش‌هایی با مبلغ کمتر از 200 هزار تومان به سفارش افزوده شده و به روش پرداخت آنلاین از طریق درگاه‌های بانکی از مشتریان دریافت می‌شود. همان‌گونه که اشاره شد، سفارش‌های بالاتر از مبلغ 200 هزار تومان، از پرداخت هزینه ارسال معاف هستند.

شرکت پست، بین دو تا چهار روز کاری نسبت به تحویل مرسولات پیشتاز به مقصد اقدام می‌کند. در این روش، فیلارمو امکان تعیین ساعت تحویل سفارش به مشتریان عزیز خود را ندارد و این موضوع بر اساس قوانین شرکت پست جمهوری اسلامی ایران صورت می‌پذیرد.

2- پیک موتوری (ویژه تهران بزرگ)

سریع‌ترین روش دریافت سفارش از فیلارمو در تهران بزرگ، استفاده از روش پیک موتوری است که درصورت انجام پرداخت به صورت آنلاین، ارسال سفارش در "24 ساعت کاری" و با هزینه 14000 تومان در سراسر شهر تهران انجام می پذیرد.


بالا