روش‌های ارسال سفارشات در فیلارمو

یکی از مهم‌ترین سیاست‌های فیلارمو در ایجاد رضایت‌مندی هرچه بیشتر مشتریان خود، تحویل سفارشات مشتریان به بهترین، مطمئن‌ترین و کم‌هزینه‌ترین روش ممکن و در اسرع زمان است. 

فیلارمو سفارش‌های با مبلغ بالاتر از 700 هزار تومان را به هر نقطه از کشور، با پست پیشتاز به صورت رایگان ارسال می‌کند.

جهت تسهیل در دریافت، فیلارمو امکان انتخاب روش‌های متعددی برای ارسال در اختیار مشتریان خود قرار می‌دهد. 

1- پست

کم‌هزینه‌ترین روش‌ دریافت سفارش از فیلارمو، استفاده از پست است. جهت رفاه حال مشتریان گرامی، فیلارمو کمترین هزینه ارسال از طریق پست به هر نقطه در ایران (شامل تهران) را برای کلیه مشتریانی که پست را انتخاب کنند، درنظر گرفته است. این هزینه در حال حاضر مبلغ 35000 تومان است که برای سفارش‌هایی با مبلغ کمتر از 700 هزار تومان به سفارش افزوده شده و به روش پرداخت آنلاین از طریق درگاه‌های بانکی از مشتریان دریافت می‌شود.

شرکت پست، بین دو تا پنج روز کاری نسبت به تحویل مرسولات به مقصد اقدام می‌کند. در این روش، فیلارمو امکان تعیین ساعت تحویل سفارش به مشتریان عزیز خود را ندارد و این موضوع بر اساس قوانین شرکت پست جمهوری اسلامی ایران صورت می‌پذیرد.

2- پیک موتوری (ویژه تهران بزرگ)

سریع‌ترین روش دریافت سفارش از فیلارمو در تهران بزرگ، استفاده از روش پیک موتوری است که ارسال سفارش در "24 الی 48 ساعت کاری" و با هزینه 65000 تومان در محدوده شهر تهران انجام می پذیرد.

توجه: سفارشهای نواحی اطراف تهران بزرگ مانند شهرری، سیزده آبان، باقرشهر، جاده مخصوص، پیکانشهر، شهرک استقلال، شهرک چیتگر، بلوار پژوهش و ... از طریق پست ارسال خواهد شد.


منو