معرفی محصولات جدید و تخفیفها در کانال تلگرام فیلارمو

تاریخ انتشار: 95-12-11 11:12:30 چهارشنبه
(1224)

مژه های زیبا (همراه با فیلم آموزشی)

مرحله اول: مراقبت از مژه ها

برای اینکه مژه های زیباتری داشته باشیم، اولین کاری که بکنیم اینه که به خوبی از اونها مراقبت کنیم.

معنی مراقبت از مژه ها اینه که به هیچ وجه از ریملهایی که از کیفیتشون مطمئن نیستیم استفاده نکنیم، چون خیلی از ریملها به دلیل مواد شیمیایی نامناسب موجب ریزش مژه ها می شوند.

در حالیکه ریملهای اوریـفلیم از بهترین و با کیفیت ترین مواد تولید شده اند و نه تنها باعث ریزش مژه ها نمی شوند، بلکه در برخی از اونها مثل ریملهای "جوردانی گلد" مواد تقویت کننده و تغذیه کننده مژه ها وجود داره.

 

مورد دیگه ای که میشه برای تقویت مژه ها و تغذیه مژه ها ازش استفاده کرد، ریمل تقویت کننده مژه هست که توی این مطلب {+} توضیحات کاملی در موردش بیان شده.

مرحله دوم: آرایش مژه ها

اما مرحله دوم برای داشتن مژه های زیباتر نحوه آرایش مژه هاست.

مرحله دو-یک: انتخاب ریمل مناسب

در این مرحله باید با توجه به اندازه و حجم مژه هاتون ریمل مناسب رو انتخاب کنید.

* اگر مژه های کم پشت با موهای نازک دارید، یک ریمل حجم دهنده می تونه به کمکتون بیاد.

* اگر مژه های کوتاهی دارید و عاشق مژه های بلند هستید، از ریملهای بلند کننده استفاده کنید.

اگر مژه های بی حالتی دارید، بهتره از ریملهای حالت دهنده استفاده کنید، که زیبایی مژه ها رو چندین برابر می کنه و به نگاهتون عمق می ده.

اگر همه موارد بالا شامل حالتون میشه، می تونین از ریملهای چندکاره، مثلا ریمل آیکونیک جوردانی گلد، یا ریمل پنج در یک واندرلش دوان استفاده کنید.

مرحله دو-دو: نحوه آرایش مژه

برای آرایش مژه ها، اولین مرحله استفاده حالت دادن مژه هاست که برای این کار باید از فرمژه استفاده کنید. استفاده از این ابزار خیلی آسونه. کافیه قسمت پایین رو روی پایه مژه ها بگذارید و محکم فشار بدید.

اگر قبل از استفاده یک کمی اون رو با سشوار گرم کنید، نتیجه بهتری می گیرید، فقط قبل از اینکه اون رو روی مژه ها بگذارید، مطمئن بشید که زیاد داغ نشده باشه.

سپس ریملتون رو به آرامی روی مژه ها بزنید و همه مژه ها رو به ریمل آغشته کنید و سعی کنید اونها رو از هم جدا کنید. نحوه ریمل زدن قسمتهای مختلف رو می تونین توی فیلم ببینید.

اگر مژه های پایینی خیلی نازک هستند، یه خط چشم خیلی ظریف قسمت پایین پلکتون بکشید.

 

(0)
هیچ دیدگاهی وجود ندارد
دیدگاه خود را بنویسید
*
*

بالا