معرفی محصولات جدید و تخفیفها در کانال تلگرام فیلارمو

ارزان شد!
کرم شب نووج NovAge Ultimate Lift

کرم شب لیفتینگ نوایج NovAge Ultimate Lift

کد مرجع: 31541

31541

محصول جدید


کرم شب novage با تکنولوژی انحصاری AspartoLift
به طور فعال پوست را مستحکم می کند و قابلیت ارتجاعی پوست را باز می گرداند.
و خطوط و چین و چروک پوست را به صورت قابل توجهی کاهش می دهد.

تاریخ انقضا: 2021/01

50 میلی لیتر

350,000 تومـان

320,000 تومـان

مخصوص افراد بالای ۴۰ سال می باشد. نوايج انقلاب جدید در صنعت مراقبت از پوست می باشد که رسالت اصلی آن جوانسازی پوست صورتهایی می باشد که دچار افتادگی شده اند. پس از استفاده به مدت ١٢ هفته بصورت کامل از سری  نو ايج ( استفاده از ٦ محصول آن بصورت همزمان و کامل) ٧٠ ٪‏ از افتادگی پوست از بین می رود. ماده آسپارتوليفت که در تهیه کرمهای سری نوايج  بکار رفته است توسط تیم محققان کمپانی اوریفلم کشف شده و به نام شرکت اوریفلیم ثبت شده است و استفاده آن برای دیگران منوط به اجازه ی شرکت اوریفلیم می باشد.

مسیر: > > کرم شب لیفتینگ نوایج NovAge Ultimate Lift
2
دیدگاه کاربران
 • 1396-09-29

  ۱سوال من ۳۲ سالمه و پوستم سفید وخشکه چروکای ریزی اطراف چشمم هست این کرم شب برای سن من اشکالی داره استفاده بشه ؟و اگه استفاده کنم ممکنه چه مشکلی پیش بیاد برای پوستم

  پاسخ مدیر:

  شما با توجه به توضیحی که دادین بهتره از محصولاتی اکلاژن که برای بالای 25 سال هست استفاده کنید. و برای چروکهای اطراف چشم از کرم دورچشم استفاده کنید.

 • 1398-11-30

  سلام من 30 سالمه ولی خط خنده و اخم بدی دارم احساس می کنم پوستم افتادگی پیدا کرده می تونم از این محصول استفاده کنم نتیجه میده ؟

  پاسخ مدیر:

  سلام. مشکل استفاده زود هنگام از محصولات قوی اینه که پوست بهشون عادت می کنه و در آینده به محصولات ضعیفتر خوب جواب نمی ده ولی اگر فکر می کنید با محصولات سنین پایینتر به نتیجه نمی رسید می تونید استفاده کنید.

نظر خود را بنویسید
*
*

محصولات مرتبط

بالا