روش‌های ارسال سفارشات در فیلارمو

یکی از مهم‌ترین سیاست‌های فیلارمو در ایجاد رضایت‌مندی هرچه بیشتر مشتریان خود، تحویل سفارشات مشتریان به بهترین، مطمئن‌ترین و کم‌هزینه‌ترین روش ممکن و در اسرع زمان است. 

سفارش‌هایی که در هر روز تا ساعت 20:00 ثبت شده باشند، در روز بعد در اختیار واحد ارسال فیلارمو قرار می‌گیرند.

فیلارمو سفارش‌های با مبلغ بالاتر از 150000 تومان را به هر نقطه از کشور، با هر روش مطلوب انتخاب شده توسط مشتری (پست پیشتاز، پیک موتوری و تیپاکس) به صورت رایگان ارسال می‌کند.

جهت تسهیل در دریافت، فیلارمو امکان انتخاب روش‌های متعددی برای ارسال در اختیار مشتریان خود قرار می‌دهد. 

1- پست پیشتاز فیلارمو

کم‌هزینه‌ترین روش‌ دریافت سفارش از فیلارمو، استفاده از روش پست پیشتاز است. جهت رفاه حال مشتریان گرامی، فیلارمو کمترین هزینه ارسال از طریق پست پیشتاز به هر نقطه در ایران (شامل تهران) را برای کلیه مشتریانی که پست پیشتاز را انتخاب کنند، درنظر گرفته است. این هزینه در حال حاضر مبلغ 6000 تومان است که برای سفارش‌هایی با مبلغ کمتر از 150000 تومان به سفارش افزوده شده و به روش پرداخت آنلاین از طریق درگاه‌های بانکی از مشتریان دریافت می‌شود. همان‌گونه که اشاره شد، سفارش‌های بالاتر از مبلغ 150000 تومان، از پرداخت هزینه ارسال معاف هستند.

شرکت پست، بین دو تا سه روز کاری نسبت به تحویل مرسولات پیشتاز به مقصد اقدام می‌کند. در این روش، فیلارمو امکان تعیین ساعت تحویل سفارش به مشتریان عزیز خود را ندارد و این موضوع بر اساس قوانین شرکت پست جمهوری اسلامی ایران صورت می‌پذیرد.

2- پیک موتوری (ویژه تهران بزرگ)

سریع‌ترین روش دریافت سفارش از فیلارمو در تهران بزرگ، استفاده از روش پیک موتوری است. فیلارمو حداکثر 24 ساعت پس از ثبت سفارش‌هایی که روش پیک موتوری را برای دریافت برگزیده باشند، با مشتری تماس می‌گیرد و پس از انجام هماهنگی، ارسال سفارش را انجام می‌دهد. هزینه ارسال به روش پیک موتوری برای سفارش‌های با مبلغ کمتر از 150000 تومان، 12000 تومان است که درصورت انجام پرداخت به صورت آنلاین، تخفیفی در هزینه ارسال درنظر گرفته می شود و ارسال با هزینه 10000 تومان در سراسر شهر تهران انجام می پذیرد.

3- تیپاکس (ویژه خارج از تهران)

سریع‌ترین روش دریافت سفارش از فیلارمو در خارج از تهران، استفاده از روش تیپاکس است. در این روش، فیلارمو حداکثر 24 ساعت پس از ثبت سفارش‌هایی که روش تیپاکس را برای دریافت انتخاب کرده باشند، نسبت به ارسال سفارش اقدام نموده و تیپاکس نیز بین یک تا دو روز کاری، سفارش را در محل به مشتری تحویل می‌دهد. هزینه ارسال از طریق تیپاکس برای سفارش‌های با مبلغ کمتر از 150000 تومان، در حال حاضر مبلغ 15700 تومان است و به روش پرداخت آنلاین از طریق درگاه‌های بانکی از مشتریان گرامی دریافت می‌شود. همان‌گونه که اشاره شد، سفارش‌های بالاتر از مبلغ 150000 تومان، از پرداخت هزینه ارسال معاف هستند.  


بالا